2012-11-06

Moda Męska

Kamil Sobczyk

Finalista międzynarodowych konkursów: Fashion Designer Awards, Re-Act Fashion Show oraz europejskiego konkursu  tkanin CCC Crush - Rooms for Free. Brał udział w Fashion    Week Poland 2009. Bywa określany jako wschodząca gwiazda polskiej mody. Kontynuuje studia na łódzkiej ASP i już zdobywa świetne recenzje. Jest cenionym projektantem a jego projekty były publikowane w wysokiej rangi magazynie modowym „Fashion Magazine”. Jego kreacje mają wzbudzać emocje i zmuszać do refleksji. Ich uniwersalizm sprawia, że doskonale nadają się do noszenia na różne okazje.
 
 

Kreacje dla kobiet są zmysłowe, trochę subtelne i zawadiackie. Męska kolekcja to mieszanka klasyki i awangardy. Mężczyźni noszący ubrania „od Sobczyka” będą się wyróżniać i przyciągać spojrzenia. Sobczyk w swoich kreacjach zwraca szczególną uwagę na nietypowe detale, które sprawiają, że jego ubrania noszą znamiona ekskluzywnej, limitowanej edycji. Dzięki temu nie sposób ich pomylić z inną marką.

Jego inspiracją jest muzyka. Czasem na podstawie jednego utworu jest w stanie stworzyć całą kolekcję ubrań.  Przy projektowaniu najlepiej pracuje mu się z muzyką filmową, elektroniczną lub rockiem alternatywnym. Do muzyki filmowej najczęściej powstają elegancje, kobiece suknie, natomiast mocniejsze brzmienia pomagają mu w tworzeniu ubrań dla mężczyzn.


sklep-online/strona:
www.kamil-sobczyk.com

 Komentarze (1)

Magda (2012-11-06 23:35:03)
,
dość oryginalna ta moda mój chłopak raczej by się nie zdecydował tak ubrać
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar