2012-11-01

ROZRYWKA

Intrygi, gorące romanse i świetny humor w nowych propozycjach VIVA Polska

Już od 5.listopada br. na antenie stacji VIVA Polska pojawi się wiele nowości, m. in. kultowy amerykański serial „Jesteś tam, Chelsea?". Nowe programy zapewnią widzom doskonałą rozrywkę na światowym poziomie i wiele emocji -od śmiechuprzez łzy, do oburzenia i zniesmaczenia. Jest też prawdziwa gratka dla fanów mody– w programie „Wyścig do wybiegu” zobaczymy pięknych ludzi walczącycho szansą na zabłyśnięcie na światowych wybiegach.  
 


 

Już 5. listopada br., na antenie stacji VIVA Polska będzie można zobaczyć nowe programy rozrywkowe, m. in.:

„Jesteś tam, Chelsea?" czyli szalona młodość bez żadnych limitów.
Fabuła kultowego amerykańskiego serialu „Jesteś tam, Chelsea?" z pozoru może przypominać życie niejednej dwudziestolatki – szalone imprezy, ekscytujące romanse i poszukiwanie swojego miejsca na świecie. Jednak to, jak żyje główna bohaterka serialu – Chelsea Handler dalekie jest od prowadzenia się nawet największych serialowych imprezowiczów. Brutalnie szczera, pozbawiona kompleksów i uprzedzeń, a przy tym niesamowicie kreatywna i towarzyska – taka jest Chelsea (grana przez Laurę Prepon), samotna kelnerka, obsługująca eleganckie przyjęcia na Manhattanie. Inspiracja jak żyć pełną piersią czy przestroga dla porządnych dziewczyn? –to pytanie nasuwa się samo po obejrzeniu już pierwszego odcinka.
Emisja: od poniedziałku do piątku o godz. 22:20

„Siostrzyczki”– rodzinna przyjaźń w wersji ekstremalnej.
Uporządkowane, wręcz idealne życie kontra brak ograniczeń i jakichkolwiek nakazów. Co stanie się, gdy pod jednym dachem zamieszkają dwie osoby z różnych światów...i w dodatku siostry? „Siostrzyczki” to serial komediowy pokazujący, jak mogą wyglądać rodzinnestosunki – od zrozumienia i miłości do intrygi i niezdrowej zazdrości –relacje ekstremalne, jednak zawsze ciekawie. W rolach głównych występująJennieGarth oraz Amanda Bynes,cieszące się ogromną popularnością w Stanach Zjednoczonych.
Emisja: od poniedziałku do piątku o godz. 22:45

 

„We dwoje raźniej” – czy aby na pewno?
Rodzina Putneyów to bardzo skomplikowany organizm, który tworzą rodzice oraz dwie córki (Maddie i Mia), reprezentujące diametralnie różne poglądy na życie i związki.„We dwoje raźniej” to serial o ich codziennym życiu, którego nie można nazwać spokojnym i ułożonym. Maddie jest w nieformalnej relacji już od dziewięciu lat, ale nie w głowie jej małżeństwo. Natomiast Mia jest w ciąży i ma zamiar pobrać się z chłopakiem, którego zna od… siedmiu tygodni. Z kolei rodzice dziewcząt, szczycący się 35-letnim stażem małżeńskim, nie mają nic przeciwko sformalizowaniu tak krótkiego związku. Niesamowite emocje z oglądania serialu gwarantuje Shana Goldberg - Meehan, scenarzystka legendarnego sitcomu „Przyjaciele”.
Emisja: od poniedziałku do piątku o godz. 23:10


 

 

„Wyścig do wybiegu”- kto pierwszy, ten najpiękniejszy.
Z lotniska prosto na wybieg, tak jak udało się to Kate Moss czy odkrycie przez agentkę podczas zakupów w Covent Garden, podobnie jak było w przypadku Naomi Campbell? Jest wiele metod na światową karierę w modelingu. Jest też parę sposobów, którymi nie rządzi szczęśliwy traf. Jak zostać twarzą magazynów modowych? Wystarczy zgłosić się do programu i rywalizować z pięknymi ludźmi, tak jak uczestnicyaustralijskiej edycji „Wyścig do wybiegu”. Wygrana - nagroda pieniężna oraz kontrakt z agencją modelek, będzie okupiona łzami i wieloma wyrzeczeniami, jednak może być dla zwycięzcy szansą na zabłyśnięcie na światowych wybiegach. 
Emisja od 10 listopada; wsobotę o godz. 20:00
 


Zapraszamy do zapoznania się z nowościami na antenie VIVA Polska już 5. listopada 2012 r. 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar