2012-10-13

ROZRYWKA

Zagubione serca Harrisona Forda i Kristin Scott Thomas

Tagi: film
„Zagubione serca” to historia dwojga ludzi, którym świat zawalił się na głowę. Nieznający się Dutch i Kay odkrywają, że ich dotychczasowe życie było jednym wielkim kłamstwem. Żadne z nich nie potrafi się z tym pogodzić. Bohaterowie w jednym momencie nie tylko tracą najbliższych, ale też odkrywają, że byli przez nich zdradzani. „Zagubione serca”  w niedzielę 14 października o godzinie 21.55 oraz w środę 24 października o godzinie 21.55 na kanale Zone Europa.

 
Samolot lecący do Miami ulega awarii. W wyniku katastrofy giną wszyscy pasażerowie oraz członkowie załogi. Na pokładzie znajdowali się Peyton Van Den Broeck oraz Cullen Chandler, którzy od jakiegoś czasu byli kochankami. Sierżant Dutch Van Den Broeck jest cenionym policjantem w wydziale spraw wewnętrznych w Waszyngtonie. Dopiero katastrofa samolotu uświadamia mu, że jego ukochana żona Peyton była mu od dawna niewierna. Kay Chandler robi karierę zasiadając w amerykańskim kongresie. Kobieta pochłonięta pracą i wychowywaniem dorastającej córki także i przez długi czas nie zdaje sobie sprawy, że jej mąż zdradzał ją z inną kobietą. Dutch postanawia wyjaśnić zagadkową przeszłość żony. Dociera do Kay, która wciąż broni się przed trudną prawdą. Oboje postanawiają wyruszyć do Miami, aby ostatecznie zmierzyć się z faktami. Bohaterowie muszą odnaleźć się w nowej rzeczywistości i coraz więcej zaczyna ich łączyć.

Od lat udział w projekcie filmowym Harrisona Forda czy Kristin Scott Thomas jest gwarantem znakomitego poziomu. Nie przypadkiem zatrudniają ich najwięksi reżyserzy. Tak było także tym razem, gdy na współpracę z nimi zdecydował się sam Sidney Pollack (reżyser „Czyż nie dobija się koni?”, „Tootsie” czy „Pożegnania z Afryką”)

Reżyseria:     Sydney Pollack
Obsada:     Harrison Ford, Kristin Scott Thomas, Charles S. Dutton, Bonnie Hunt, Dennis Haysbert, Sydney Pollack, Richard Jenkins, Paul Guilfoyle, Susanna Thompson, Peter Coyote, Dylan Baker, Lynne Thigpen, Susan Floyd, Bill Cobbs, Kate Mara
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar