2012-09-12

Pielęgnacja ciała

Otul stopy ciepłem

Kiedy za oknem temperatury nieubłagalnie spadają, a my, wracając z pracy lub szkoły myślimy tylko o ciepłej kąpieli z pomocą przyjdzie nam wyjątkowy kosmetyk marki No. 36.
Rozgrzewający balsam do stóp zapewnia profesjonalną ochronę: skutecznie pobudza krążenie i zapobiega efektowi zimnej skóry stóp. Jego lekka konsystencja i składniki aktywne otulą nasze nogi ciepłem w chłodniejsze dni.

Niskie temperatury sprawiają, że nasze stopy często są zmarznięte i lodowate. Prócz kilku warstw skarpetek, rajstop i ciepłych butów warto zadbać o nie od... środka. Stosując specjalistyczny preparat marki No.36 - rozgrzewający balsam do stóp, przywrócimy naszej skórze dobroczynne uczucie ciepła.

Rozgrzewający balsam do stóp marki No. 36 przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry. Polecany jest szczególnie osobom uskarżającym się na uczucie zimnych stóp. Składniki aktywne tego preparatu, m.in.: ekstrakt z papryki i imbiru oraz olejek cynamonowy pobudzają krążenie, dając długotrwałe uczucie ciepła. A zawarte w nim masło SHEA oraz lanolina intensywnie nawilżają, natłuszczają i regenerują skórę stóp.

Pojemność: 100 ml
Cena: 6,50zł
 

Komentarze (1)

NekropolisQueen (2012-09-14 17:29:38)
:)
Taki rozgrzewający balsam do stóp to coś dla mnie! zimą strasznie marznę w stópki.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar