2012-06-20

Oczy

Nowy Liner Precision firmy Golden Rose

Z pewnością znasz to uczucie: spóźniona wpadasz do pracy, a wszyscy – zamiast z potępieniem – patrzą na Ciebie z trudno maskowanym politowaniem. Dopiero szybkie spojrzenie w lustro ujawnia przyczynę tego zainteresowania. Kreski narysowane na powiece Twoją ulubioną kredką przeniosły się również (a zdarza się im to najczęściej w ciepłe dni) w okolice brwi, upodabniając Cię do pandy, zwierzątka sympatycznego wprawdzie, ale niespotykanego w polskich biurach i urzędach. Wiosną i latem warto sięgnąć po eyeliner wodoodporny, najlepiej w formie pisaka, takiego jak nowy Liner Precision firmy Golden Rose.
  

LINER PRECISION to wodoodporny, szybkoschnący liner w pisaku o sprawdzonej, długotrwałej formule. Utrzymuje się na powiece przez cały dzień – niestraszny mu deszcz, upał ani tłok w komunikacji miejskiej. Jest kosmetykiem stworzonym dla współczesnych kobiet – nigdy niemających dość czasu na długie przygotowania do wyjścia. Na przykład na temperowanie kredki, która w najmniej odpowiednim momencie po prostu się złamała... Zawsze gotowy do użycia i niezmiennie precyzyjny, innowacyjny pędzelek nowego linera zapewnia bezbłędną i wygodną aplikację. Namalujemy nim cieniutką, prawdziwie czarną kreskę. Wysoka zawartość pigmentów gwarantuje bowiem intensywną, błyszczącą czerń malowanej na powiece kreski.

Cena – ok. 16,90 zł
 

Komentarze (3)

Emily (2012-07-11 20:17:42)
Pytanie
Ile kosztował i gdzie kupiłyście? =]
Kicia (2012-06-26 15:00:45)
Już kupiłam!
 Jest świetny! Czytałam jego recenzje na blogach - dziewcz bywam sceptyczna w takich sytuacjach, to nie zawiodłam się. To jest pierwszy liner w pisaku, który nie wyczerpał się pon tygodniu i na prawdę utrzymuje się na powiece cały dzień. Nie rozmazuje się. Mój ulubieniec!
sylvana (2012-06-20 22:44:14)
Wszystko się zgadza...
 tego mi właśnie trzeba 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar