2012-06-18

Usta

Rewolucyjna pomadka, która przekracza granice

Chcesz zostać prawdziwą artystką makijażu? Marka Max Factor przekazuje w Twoje ręce narzędzia, dzięki którym wyrazisz swoją kreatywność i nieprzeciętność! Nowa, innowacyjna szminka Flipstick Colour Effect to idealna propozycja dla kobiet, które kochają eksperymentować ze swoim wizerunkiem i jednocześnie podążają za najnowszymi trendami w makijażu. Ta pomadka uwiedzie Cię głębią swoich kolorów i nieskończonymi możliwościami ich łączenia!
  

Flipstick Colour Effect to pierwsza w ofercie marki dwustronna i zarazem dwukolorowa szminka, zapewniająca niepowtarzalny efekt makijażu. Tylko od Ciebie zależy, w jaki sposób jej użyjesz – możesz zdecydować się na jeden lub oba odcienie jednocześnie. Każda z pomadek to dwa znakomicie uzupełniające się kolory skomponowane we współpracy z najlepszymi makijażystami. Ciemniejszy, bazowy odcień o bogatej kremowej konsystencji świetnie współgra z jaśniejszym, połyskującym kolorem. Wspólnie tworzą ultranowoczesny efekt, który z pewnością docenią prawdziwe fashionistki!

 

Aksamitna formuła Flipstick Colour Effect zapewnia długotrwały efekt nawilżenia i dba o kondycję Twoich ust. Wygodny aplikator sprawia, że zabawa z kolorami jest naprawdę prosta, a dodany do formuły delikatny zapach wanilii otworzy Cię na prawdziwie zmysłowe doznania!

Uwolnij swoją artystyczną duszę i stwórz wizerunek, który wyróżni Cię na tle innych!  Przekraczaj ramy klasycznego makijażu ust z nową pomadką Flipstick Colour Effect od Max Factor!

 


 

Komentarze (1)

sylvana (2012-06-19 10:21:12)
Ogromnie jestem ciekawa,
koniecznie muszę wypróbować  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar