2012-06-17

Oczy

Nowa kolekcja neonowych cieni Simple Beauty fourIntensive

Marka kosmetyków kolorowych Simple Beauty wprowadziła do swojej oferty nowe cienie do powiek fourIntensive w modnych, neonowych barwach. Eksperci Simple Beauty podpowiadają, jak za ich pomocą wykonać makijaż, który idealnie sprawdzi się nawakacyjne spacery po plaży.
 


 

Najnowsza kolekcja cieni do powiek Simple BeautyfourIntensive obejmuje 5 zestawów kolorystycznych po cztery barwy w zestawie. Cienie charakteryzują się intensywnie satynowym połyskiem. Kolor widoczny w pojemniczku zostaje wiernie odtworzony na powiekach. Eleganckie, funkcjonalne opakowanie zawiera dodatkowo aplikator. Cena: około 10,50 zł.

Jak wykonać makijaż?
Wiele kobiet, zwłaszcza młodych, które dopiero zaczynają używać kosmetyków kolorowych, zadaje sobie pytanie: do czego dobieramy kolor cieni do powiek? Do koloru cery, ubioru czy okazji? Eksperci Simple Beauty podpowiadają: makijaż dobieramy przede wszystkim do urody. Za pomocą kosmetyków powinniśmy podkreślić swoje walory i ukryć niedoskonałości. Natomiast przy wyborze kolorów cieni do powiek, inspiracją może być strój. Na plażę doskonały będzie uwodzicielski look w kolorach morza. Najnowsze cienie Simple Beauty fourIntensivebędąidealnie pasowały do niebiesko-zielonej stylizacji.W neonowej kolorystyce perfekcyjnie czuć będą się dziewczyny podążające za modowymi trendami.

W makijażu na plażę, intensywny błękit z cieni Simple Beauty fourIntensive nr 1 wygładźna zewnętrznych kącikach oka szarym kolorem z paletki nr 2. W wewnętrznych kącikach dodaj odrobinę bardzo jasnej zieleni z paletki nr 4 lub w wersji dla odważnych - intensywnej nasyconej zieleni z paletki fourIntensive nr 1.

Jeśli do stylizacji chcesz dodać jeszcze więcej szaleństwa, najlepszym uzupełnieniem będą paznokcie pomalowane na intensywne kolory. Soczyste barwy jeszcze długo będą modne, więc warto uzupełnić swoją kosmetyczkę także o lakiery Simple Beauty Nostalgic. Do niebiesko-zielonej stylizacji polecamy lakiery Nostalgic w intensywnym zielonym kolorze oraz nasyconym błękicie, które doskonale pasują do neonowych barw cieni FourIntensive.

 
Komentarze (1)

sylvana (2012-06-18 08:11:21)
Wszystko świetne...
kolory letnie i cena zachęcająca do wypróbowania nowości,o to chodzi 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar