2012-05-28

MOTOKOBIETA

Zostań kierowcą wyścigowym

W każdy weekend czerwca cztery polskie miasta zamienią się w prawdziwą mekkę wyścigów samochodowych. Po raz pierwszy w Polsce amatorzy szybkiej jazdy za kółkiem będą mieli szansę na żywo zawalczyć o miano najlepszego wyścigowego kierowcy! Już 2 czerwca w Wrocławiu rusza druga odsłona pierwszego etapu Gran Turismo Academy - eliminacje na żywo. W każdy weekend czerwca, kolejno w Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie i Katowicach na chętnych sprawdzenia się w wyścigach Gran Turismo czeka masa atrakcji. Najlepsi mają szansę na Finał Narodowy, a następnie 2 najlepszych Polaków sprawdzi się na torze Silverstone, skąd droga do Dubaju jest już krótka…
 


Firmy Nissan i PlayStation® już po raz czwarty, ale pierwszy w Polsce połączyły siły, by zorganizować GT Academy: innowacyjny program szkoleniowy, w którym przestrzeń wirtualna splata się z rzeczywistością. GT Academy to sposób na karierę prawdziwego kierowcy wyścigowego. Program GT Academy pozwala sprawdzić swoje umiejętności także osobom, które nie posiadają w domu PlayStation 3.

Eliminacje podczas imprez na żywo! Przyjdź, sprawdź się!

W każdy weekend czerwca GT Academy 2012 Road Show zawita do wybranego miasta w Polsce, by dać szansę mistrzom kierownicy podczas eventów na żywo. Sprawdzić może się każdy i każdy ma szansę znaleźć się w wielkim finale. Wystarczy pojawić się w jednym z czterech miejsc gdzie odbywają się eliminacje i zarejestrować się do gry. W każdych eliminacjach wyłoniona zostanie czwórka zwycięzców (dwie osoby każdego dnia), którzy dostaną się do Finału Ogólnopolskiego. Finał Narodowy odbędzie się w połowie lipca w Warszawie i będzie trwał 2 dni. W trakcie imprez przewidzianych jest mnóstwo atrakcji dla wszystkich, najmłodsi otrzymają licencje wyścigowe ze zdjęciem i wezmą udział w losowaniu gadżetów. Uczestnicy będą też mogli podziwiać Nissana 370z, a specjalnym gościem będzie Lucas Ordonez, zwycięzca 1 edycji GT Academy i obecnie jest profesjonalnym kierowcą wyścigowym Nissana.
 
KAŻDY MA SZANSĘ NA KARIERĘ KIEROWCY WYŚCIGOWEGO!

Nissan GT Academy 2012 Road Show:

02.06 – 03.06.2012 – CH Magnolia, Wrocław
09.06 – 10.06.2012 – CH Malta, Poznań
16.06 – 17.06.2012 – CH Złote Tarasy, Warszawa
23.06 – 24.06.2012 – CH Silesia, Katowice


Najszybsi gracze z każdego kraju, którzy dostaną się do Narodowego Finału w lipcu 2012 roku będą mieli okazję kontynuować swoją przygodę z wyścigami i uczestniczyć w zaciekłej rywalizacji podczas zawodów Race Camp. Odbędą się one w sierpniu na słynnym torze Silverstone w Wielkiej Brytanii.

Absolwenci GT Academy, którzy zwyciężą w zawodach Race Camp, zostaną poddani niezwykle intensywnemu i szczegółowemu Programowi Szkolenia Kierowców, który przygotuje ich na główną nagrodę – udział w 24-godzinnym wyścigu w Dubaju w styczniu 2013 r.Szczegóły dołączenia do GT Academy 2012 , m.in. na:
www.gtacademypolska.com,
www.facebook.com/GTAcademy
http://eu.gran-turismo.com
www.twitter.com/GTAcademy 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar