2012-05-25

Biżuteria

Podaruj Mamie najpiękniejszy prezent!

W maju, jednym z najładniejszych miesięcy w roku, świętujemy Dzień Matki. Niełatwo podziękować za wszystko, czego nas nauczyła, za wspólnie spędzone chwile i bezgraniczną miłość. Trudno znaleźć słowa, które wyrażałyby nasze uczucia. Jeszcze trudniej o prezent, który byłby symbolicznym dowodem naszej pamięci i wdzięczności. Ale nie tym razem!

 
Tej wiosny YES w szczególny sposób pragnie obdarować wszystkie Mamy. 


W ofercie ponad stu salonów oraz na YES.pl znajdziemy biżuterię idealną na ten wyjątkowy dzień. Możliwości jest mnóstwo, lśniące delikatnie perły, szlachetne złote kolczyki, oryginalne zawieszki czy srebrne naszyjniki. Biżuteria może wyrazić więcej niż słowa. Zatem kto zasługuje na nią bardziej, niż najdroższa nam kobieta?

Możesz podarować swojej Mamie „Czułe Słówko”, czyli złoty naszyjnik z literami układającymi się w słowo „Mama”. Bardziej klasyczny upominek pełen subtelnego blasku stanowić będą perły, dodające uroku i elegancji każdej kobiecie. Zaczaruj Dzień Matki oryginalnymi Charmsami i wybierz zawieszkę specjalnie dla osoby tak bliskiej Twojemu sercu. Serce, kwiat czy czterolistna koniczynka, Charmsy pozwolą najpełniej wyrazić Twoje uczucia; na niektórych z nich można wygrawerować dedykację, która pozostanie uroczą pamiątką i nieprzemijającym symbolem. Złote i srebrne pierścionki z YES Rings Collection to idealny wybór, jeśli pragniesz podarować swojej Mamie urzekający drobiazg. Ozdobiony szlachetnymi kamieniami lub emaliowanymi elementami pierścionek będzie pięknym upominkiem, który codziennie będzie przypominał o tym wyjątkowym dniu.

Podaruj Mamie najpiękniejszy prezent: biżuterię YES!

Autorka tekstu:
Klaudia Lis

Galeria zdjęć:

Komentarze (1)

vanilia120 (2012-05-26 11:50:45)
:)
one są najlepsze!
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar