2012-05-16

Pielęgnacja ciała

Kilka sekund dla zmęczonych stóp

Okres zwiedzania, długich wędrówek i intensywnego uprawiania sportów letnich przed nami. Aby w pełni cieszyć się urokami wakacji musimy odpowiednio się do nich przygotować. Podstawą aktywnego wypoczynku są… wygodne buty, warto pamiętać także o dobrych kosmetykach pielęgnacyjnych. Nowa propozycja marki No. 36 – chusteczka odświeżająca do stóp pomoże nam odpowiednio zadbać o zmęczone stopy i uniknąć przykrych niespodzianek związanych z aktywnych wypoczynkiem. Dodatkowo niezwykle poręczna – ze względu na niewielkie rozmiary zmieści się nawet w kieszeni spodni.
 

 

Chusteczka odświeżająca do stóp No. 36 to propozycja dla osób, które mają problem z nadmierną potliwością stóp oraz ceniących aktywny sposób wypoczynku. Szczególnie przydatna w miejscach i sytuacjach, kiedy mamy utrudniony dostęp do wody lub ograniczoną możliwość pielęgnacji. Dzięki odpowiednio dobranemu kompleksowi składników aktywnych chusteczka odświeżająca do stóp błyskawicznie oczyszcza i nawilża, a także skutecznie likwiduje nieprzyjemny zapach potu. Dodatkowo dzięki zawartości olejku Lemongrass uzyskujemy natychmiastowe i długotrwałe odświeżenie. Wygodne, jednorazowe opakowanie doskonale sprawdzi się w podróży. Po rozpakowaniu wystarczy dokładnie wetrzeć chusteczkę w stopy, bez konieczności spłukiwania. Produkt został przebadany dermatologicznie.

Opakowanie: praktyczna podwójna saszetka o pojemności 6 ml
Sugerowana cena detaliczna: 1,99 zł
 

Komentarze (1)

cyruleczka (2012-05-17 12:21:10)
praktyczna
bym powiedziała sprawa z takimi podręcznymi chusteczkami do stóp, muszę rozjerzeć się przy okazji w drogerii i nabyć, może się sprawdzają, warto spróbować
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar