2012-05-07

Pielęgnacja ciała

Natychmiastowa ulga dla zmęczonych nóg

Tagi: stopy, żel
VENOSPRAY to propozycja dla osób predysponujących do częstego występowania uczucia ciężkich i zmęczonych nóg,  objawiającego się opuchlizną, drętwieniem i kurczami łydek.

 

W grupie szczególnie narażonej na w/w objawy znajdują się:
•    osoby wykonujące pracę w pozycji siedzącej oraz stojącej;
•    osoby mało aktywne ruchowo;
•    osoby z nadwagą;
•    osoby noszące niewygodne obuwie oraz dopasowane, obcisłe ubrania;
•    kobiety stosujące antykoncepcję, hormonalną terapię zastępczą;
•    kobiety w ciąży.

Wszystkie powyższe czynniki powodują utrudnienia w przepływie krwi, a w konsekwencji prowadzą do jej przestoju w żyłach - co może przyczynić się do powstania poważnych schorzeń, w tym trudnych w leczeniu żylaków. 

Unikalna formuła
VENOSPRAY posiada unikalną formułę gazu rozpuszczonego w kremie „crackle technologi”, dzięki której może być stosowany przez rajstopy/skarpety. Jego użycie jest więc możliwe w każdej sytuacji, gdy tylko pojawi się uczucie dyskomfortu: w pracy, podróży, na zakupach. Dodatkowym atutem VENOSPRAY jest konsystencja - preparat nie klei się, nie pozostawia tłustej powierzchni na skórze, nie wymaga intensywnego wcierania, gdyż praktycznie sam się wchłania.  

Składniki preparatu:
•    Bioflawonoidy (m.in. diosmina) – wzmacniają drobne naczynka krwionośne, zapobiegając powstawaniu nieefektownych „pajączków”. Diosmina występująca w preparacie jest w formie zmikronizowanej dlatego też szybko się wchłania i działa bezpośrednio w miejscu podania.
•    Mentol  – o natychmiastowym działaniu odświeżającym oraz ochładzającym, przynosi przyjemną ulgę nogom i stopom. Mentol ma dodatkowo właściwości poprawiające krążenie krwi a tym samym zmniejszające opuchliznę i obrzęki nóg.
•    Pantenol – prowitamina przyczyniająca się do wygładzenia i nawilżenia skóry. Dodatkowo pantenol łagodzi podrażnienia oraz wspomaga regenerację naskórka - szczególnie narażonego na wysuszenie po kąpielach słonecznych, przesuszonego twardą wodą, czy suchym powietrzem w ogrzewanych pomieszczeniach.

ŻEL musujący VENOSPRAY jest dostępny w aptekach bez recepty.

IBSS Biomed S.A. proponuje VENOSPRAY - żel musujący, który skutecznie łagodzi objawy ciężkich, zmęczonych nóg. Cena det. (spray 150 ml.) – ok. 20 zł.
 

Komentarze (1)

cyruleczka (2012-05-08 11:27:43)
oj przydałby
się moim nogom
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar