2012-05-04

DZIECIAK

UZARIN – zadbaj o bezpieczną zabawę swojego dziecka

Każda mama świetnie wie, że nieodłącznym atrybutem posiadania dzieci jest konieczność dbania o odpowiednio wyekwipowaną apteczkę (zarówno tę domową, jak i samochodową). Nawet najbardziej troskliwa opieka nie ustrzeże bowiem malucha przed rozbiciem sobie kolana, nabiciem potężnego guza albo siniaka (nawiasem mówiąc, takie doświadczenia są niezwykle przydatnym czynnikiem wychowawczym...). Warto zawsze mieć pod ręką specyfik wielofunkcyjny, pozwalający szybko zareagować na większy lub mniejszy „wypadek” na placu zabaw, plaży albo w parku.


Do takiej właśnie kategorii preparatów z apteki należy UZARIN, żel łagodzący urazy skóry, mięśni i stawów. Nie tylko przyspiesza znikanie obrzęków i ułatwia wchłanianie się siniaków, ale też łagodzi skutki użądlenia przez owady.

W jednej tubce żelu UZARIN połączono właściwości aż trzech preparatów łagodzących objawy urazów – zarówno na powierzchni skóry, jak w jej głębszych warstwach.

Po pierwsze: UZARIN przyspiesza znikanie obrzęków towarzyszących stłuczeniom, skręceniom, zwichnięciom, nadwyrężeniu mięśni po dużym wysiłku fizycznym i innym kontuzjom (a te przydarzają się dzieciom i dorosłym). Takie działanie zawdzięcza octanowinianowi glinu (1%), minerałowi wykorzystywanemu często w działających powierzchniowo preparatach łagodzących skutki urazów.

Po drugie – UZARIN ułatwia i przyspiesza wchłanianie się siniaków pourazowych dzięki zawartości działających w głębszej warstwie skóry naturalnych wyciągów z arniki i nagietka lekarskiego.

Po trzecie wreszcie – UZARIN daje uczucie ulgi po bolesnym ukąszeniu pszczoły albo komara. Pielęgnująco - kojące działanie żelu UZARIN uzupełnia jego przyjemny, cytrusowy, odświeżający zapach.

UZARIN w innowacyjny sposób łączy współczesne osiągnięcia nauki i tradycję – arnika i nagietek to rośliny stosowane od lat w tego typu urazach przez medycynę ludową i nasze babcie. Działa antybakteryjnie i kojąco, przynosi ulgę, przyspiesza powrót do dobrej formy i wspomaga regenerację skóry po urazie.

Wygodna, łatwo mieszcząca się w kieszeni tuba żelu UZARIN firmy Nes Pharma zawiera 75 g i kosztuje w aptece ok. 11 zł. Wyposażono ją w solidny zamykający opakowanie klips – bez obaw o bezpieczeństwo naszych rzeczy możemy ją więc wrzucić do podręcznej torby.

Komentarze (2)

sylvana (2012-05-06 13:29:18)
Dobrze wiedzieć...
kupię i posmaruję  
pupik (2012-05-05 14:24:57)
:)
To jeszcze przede mną, ale jak Francik zacznie chodzić, to na pewno się zaopatrzę w taki żel! Super sprawa
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar