2012-04-24

Desery

Crunchella Maślano - Waniliowa firmy Kupiec

Na rynku pojawił się właśnie nowy, maślano-waniliowy smak pysznych, zdrowych i lekkich wafli pszenno-ryżowych Crunchella firmy Kupiec. Crunchella Maślano -Waniliowa dołączyła do istniejących już na rynku Crunchelli Naturalnej i Cebulowej. Wafle pojawiły się w opakowaniach dedykowanych najmłodszym -  z uwielbianymi przez dzieci postaciami z bajek Disneya. Wafle Crunchella stanowią doskonałe źródło błonnika. Są delikatne, chrupiące, a przy tym rozpływają się w ustach.


Jeden wafel Crunchelli Maślano-Waniliowej firmy Kupiec to tylko 21 kalorii, a dostarcza organizmowi cennego błonnika oraz innych wartości odżywczych. Produkt wyróżnia się niezwykle ciekawym, delikatnym smakiem i apetycznym zapachem. To świetna alternatywa dla niezdrowych i ciężkostrawnych przekąsek.

Dzięki wyjątkowej recepturze, wafle Crunchella są niezwykle lekkie. To idealna chrupiąca przekąska (zdrowa i lekka!), dlatego świetnie sprawdzi się jako szybki posiłek w ciągu dnia oraz jako zdrowy deser. Crunchella Maślano-Waniliowa w opakowaniu dla dzieci będzie również świetnym pomysłem na przekąskę do szkoły lub na wycieczkę. Można ją chrupać bez obaw o zdrowie i szczupłą sylwetkę – jest niskokaloryczna i lekka. Wafle pszenno-ryżowe nie obciążają żołądka, a wysoka zawartość błonnika sprawia, że pomagają w utrzymywaniu dobrej przemiany materii.

W każdym opakowaniu znajduje się 5 wafli.

Produkt dostępny jest w sklepach spożywczych na terenie całego kraju.

Cena: 2,99 zł


 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar