2012-04-18

Oczy

Idealna kreska

Wiele z nas marzy o umiejętności robienia idealnej kreski na powiece, jednak nie wszystkie kobiety to potrafią. Dziś przedstawiamy Eyeliner na trzy sposoby, może właśnie te rady będą dla was idealne i zrobienie kreski już nie będzie problemem.

Sposób 1


Typowym sposobem stosowania eyelinera jest malowanie kreski na linii rzęs, od wewnętrznego do zewnętrznego kącika oka, jednym sprawnym pociągnięciem pędzelka. Ten sposób jednak sprawdza się u osób z pewnym doświadczeniem. Potrzeba trochę wprawy, by kreski nie wyszły zbyt grube lub nierówne.

Sposób 2


Innym sposobem jest namalowanie kreski na linii rzęs, od połowy powieki do zewnętrznego kącika oka, a następnie domalowanie linii od wewnętrznego kącika do środka oka. Jest to sposób nieco łatwiejszy niż malowanie kreski jednym pociągnięciem, ale bywa, że na początku i on sprawia trudności. Optyczne powiększenie oka uzyskamy przez przedłużenie kreski i wyciągnięcie jej końca ku
górze.

Sposób 3


Jeżeli nigdy wcześniej nie malowałaś oczu eyelinerem, najlepiej będzie zastosować metodę dla początkujących. Malowanie zacznij od górnej powieki. Na zupełnie czyste oko nanieś eyeliner w postaci pojedynczych kropeczek na przestrzenie między rzęsami. Staraj się zaznaczyć kropeczki dokładnie na wysokości rzęs. Dzięki takiemu zabiegowi nie widać narysowanej linii, a otrzymujesz efekt jakby twoje rzęsy u nasady były naturalnie grube.


opis produktu:
marka:KOBO Professional
nazwa produktu:OCZY KOBO PROFESSIONAL EYELINER MAZAK INTENSE PEN EYELINER GREY
OPEN
cena : 19.99 zł
INTENSE PEN EYELINER

Eyeliner w mazaku

Trwały, wydajny, nie rozmazuje się. Funkcjonalne opakowanie zapewnia precyzyjną aplikację i intensywną kreskę. Bogata formuła zawierająca d-panthenol zapobiega wysuszaniu naskórka wokół oczu.

Cena 19,99 zł

 
opis produktu:
marka:SHISEIDO
nazwa produktu:EYELINER PRODUCT
cena : 126 zł
 


 
opis produktu:
marka:SHISEIDO
nazwa produktu:ACCENTUATING CREAM EYELINER
cena : 112 zł
eyeliner w kremie

 opis produktu:
marka:MAKE UP STORE
nazwa produktu:MAKE UP STORE eyeliner do rozrabiania wodą czarny
cena : 55 zł
GEL EYELINER - BLACK Kompaktowy suchy eyeliner do rozrabiania wodą. Intensywność koloru zależy od ilości użytego płynu. w połączeniu z mixing liquid staje się wodoodporny. Choć może wydawać się skomplikowany, tak naprawdę jest dużo łatwiejszy do stosowania niż regularne eyelinery.opis produktu:
marka:MAKE UP STORE
nazwa produktu:MAKE UP STORE GLITTER EYELINER PURPLE RAIN
cena : 61 zł
Nikt nie był w stanie przewidzieć sukcesu , ale możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy pierwszą marką, która wprowadziła glitter eyeliner na szwedzki rynek. Cieniutki pędzelek ułatwia osiągnąć spektakularny efekt glamour. Glitter może by aplikowany jako cienka linia wokół konturu oka lub na całą powiekę. Łatwy do przechowywania w każdej damskiej torebce, aby szybko przekształcić makijaż z dziennego w wieczorowy. Produkt zawiera ekstrakt z marchewki aby chronić skórę przed wolnymi rodnikami. 

Komentarze (3)

kot (2014-07-09 09:37:34)
ehhh
ehhh... ja to chciałabym kiedyś zrobić sobie kreskę jak ta pani ze zdjęcia :)  ale za bradzo ręce mi się tlepią :)  www.uroda.com/artykuly/makijaz-na-lato-z-fioletowa-kreska
sylvana (2012-04-20 11:07:46)
Muszę się przekonać...
osobiście  
Angela16 (2012-04-19 21:54:29)
.
 Kiedyś miałam taki z Avonu i był bardzo dobry i trudno było go zmyć, kreski wychodziły perfekcyjnie od razu. Kiedy próbowałam taki z pędzelkami to wychodzi mi tylko prawe oko;/ NIe wszytskim kreski tym produktem pasują. Mi  nie.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar