2012-04-14

Napoje

Wiosna w Ogrodach Natury

Uwaga, uwaga! Pobudka! Wiosna idzie! Czas na zmiany! Czas dać upust uśpionym przez zimę pokładom energii. W parkach i ogrodach życie budzi się po zimowym śnie. Już wkrótce wybuchnie zielonym bogactwem. Warto w słoneczne wiosenne przedpołudnie zaczerpnąć życiodajnej mocy z ogrodów. Można wybrać się na spacer. Można też sięgnąć po Ogrody Natury. Na wiosnę i one porywają feerią barw, smaków i zapachów.

 


 
Zgrabna sylwetka, zdrowy styl życia, więcej życiowej energii, lepsze samopoczucie – jeśli marzysz o osiągnięciu któregoś z tych celów, wiosna to idealny czas na podjęcie ku temu odpowiednich kroków.  Jednym z nich niech będzie zmiana sposobu myślenia. Wszystko jest możliwe! Trzeba tylko podjąć każdego dnia mały wysiłek. Małym kroczkiem może być na przykład zamiana samochodu na rower lub rozpoczęcie każdego dnia od porcji witamin w postaci pysznego soku owocowego. Ogrody Natury skutecznie w tym pomogą. Soki Ogrodów Natury to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą wiosną zaczerpnąć porcji niesamowitego smaku.

Jeśli długa jednostajna, ponura zima sprawiła, że z utęsknieniem wypatrujesz urozmaicenia doznań, jeśli chcesz zasmakować wiosennej różnorodności barw i smaków, Ogrody Natury służą inspiracją. Każdy dzień możesz rozpocząć od innego smaku. Spróbuj nektaru z czarnych porzeczek, które mają niepowtarzalny, kwaskowaty smak i potrafią dostarczyć mocy witamin i mikroelementów wzmacniających, tak potrzebną w okresie wiosennego przesilenia, odporność organizmu. A może już teraz masz ochotę poczuć namiastkę gorącego, słonecznego lata? W takim razie sięgnij po jeden z pysznych wakacyjnych smaków – naturalnie mętny sok z jabłek, wiśni lub gruszek. Rozpoczynając dzień od takiej porcji smaku w butelce, na pewno zyskasz moc energii do aktywnego podejmowania wiosennych wyzwań.

Soki Ogrodów Natury są wytwarzane z najwyższej jakości owoców i warzyw, co gwarantuje wyjątkowe walory smakowe. Ponadto naturalnym pysznym smakiem można się rozkoszować bez przeszkód, ponieważ soki Ogrodów Natury nie są poprawiane żadnymi dodatkami, zawierają wyłącznie naturalnie występujące w owocach cukry, a pasteryzacja pozwala zachować wartości smakowe na dłużej. Dla pełniejszego wydobycia tego, co w smaku najlepsze warto sok przed podaniem schłodzić.

Czy można się zatem dłużej zastanawiać, w jaki sposób godnie powitać wiosnę? Powitajmy ją pełnym blasku wyglądem i wewnętrznym wigorem, jakich przydać może codzienna porcja naturalnie mętnego soku.


 

Komentarze (2)

cyruleczka (2012-04-16 07:39:38)
ale mam ochotę
na jagodowy
sylvana (2012-04-15 08:42:00)
Pyszności...
eliksir młodości i zdrowia  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar