2012-04-01

Pielęgnacja ciała

Piękna w ciąży, piękna po porodzie

Ciąża jest nietypowym okresem w życiu kobiety, podczas którego w jej organizmie zachodzą liczne zmiany, zwłaszcza w wyglądzie ciała i skóry. Wobec tego każda, przyszła lub obecna mama powinna w tym czasie szczególnie zadbać o odpowiednią pielęgnację swojego ciała. W tym celu Lakshmi stworzyło linię kosmetyków NaturalSense Body z ekstraktem z aloesu, która pomoże każdej kobiecie utrzymać piękny i zdrowy wygląd, zarówno w czasie trwania ciąży jak i po porodzie.
 Rosnący brzuch, a także hormony osłabiają włókna kolagenowe tkanki łącznej i sprawiają, że skóra się rozciąga, a na ciele pojawiają się rozstępy. Warstwy kolagenu i elastyny, które zapewniają jędrność i elastyczność zaczynają pękać pod wpływem utrzymującego się przez cały okres ciąży napięcia. W ten sposób na ciele, głównie na brzuchu, piersiach, udach i pośladkach, powstają czerwone pasemka, które z czasem przeradzają się w nieestetyczne blizny. Odpowiednia pielęgnacja rozpoczęta już od pierwszych miesięcy ciąży daje jednak szansę aby temu zapobiec.

Jędrne ciało
Regularnie pielęgnowana skóra staje się bardziej nawilżona, elastyczna oraz odporna na rozciąganie. Z tego powodu Lakshmi przygotowało preparaty ujędrniające ciało, do stosowania w domu, które nie tylko pomogą  przeciwdziałać powstawaniu rozstępów, ale też poprawią ogólny wygląd skóry. Specjalny Krem Ujędrniający z linii NaturalSense Body skutecznie przeciwdziała zwiotczeniu naskórka, spowodowanego ciążą, a także intensywnym odchudzaniem. Krem ten zapewnia widoczne efekty w postaci aksamitnej i sprężystej skóry. Wzmacnia też i modeluje te partie ciała, które są szczególnie narażone na wystąpienie rozstępów. Dodatkowy efekt ujędrniający osiągniemy poprzez zastosowanie podczas kąpieli emulsji – Ujędrniająca Kąpiel. Kosmetyk ten został skomponowany z najczystszych ekstraktów szałwii, krwawnika, pomarańczy, rozmarynu i aloesu, które sprawią, że skóra stanie się bardziej wzmocniona, miękka i wygładzona. Ponadto Lakshmi proponuje wykonanie 1 lub 2 razy w tygodniu zabiegu ujędrniającego ciało, który jest wykonywany na bazie profesjonalnych kosmetyków NaturalSense Body, w gabinecie kosmetycznych. Profesjonalny masaż w salonie, uzupełniony o regularną pielęgnację w domowym zaciszu wspomoże regenerację tkanki łącznej i zapobiegnie powstawaniu kolejnych rozstępów. Sprawi również, że w krótkim czasie nasze ciało będzie nie tylko odpowiednio ukształtowane, ale także nabierze promiennego wyglądu.

Piękny biust
Rozstępy to problem, który pojawia się nie tylko w okolicach brzucha, ud i pośladków, ale równie często także wokół biustu. Naskórek w tej części ciała jest na ogół cienki i niezwykle delikatny, wobec tego aby skóra biustu zachowała sprężystość, a biust swój kształt i wielkość, potrzebna jest kuracja upiększająca złożona zarówno z profesjonalnych zabiegów, jaki i intensywnej pielęgnacji specjalnymi preparatami. W celu poprawy wyglądu biustu warto zastosować Ujędrniający Żel z serii NaturalSense Body z wyciągiem z aloesu, który stanowi skuteczną reakcję na potrzeby tej delikatnej skóry. Żel skomponowany jest w taki sposób aby przeciwdziałać utracie elastyczności, wspomagać napięcie tkanek skóry, a przez to zapewnić skuteczne podtrzymanie piersi. Lakshmi proponuje również zabieg przy użyciu Ampułek Ujędrniających Biust, które wspomogą elastyczność i napięcie tkanek. Dzięki zawartym w ampułkach aktywnym składnikom przeciw wiotczeniu, będą one doskonałą terapią dla skóry zniszczonej po odchudzaniu, ciąży lub w czasie menopauzy. Domową pielęgnację warto jednak uzupełnić specjalnym Zabiegiem Ujędrniającym Biust marki Lakshmi, wykonywanym w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym. Podczas jego trwania, najpierw przy pomocy Płynnego Peelingu Enzymatycznego usuwa się martwy naskórek, a następnie Olejkiem do Masażu Reflex intensywnie masuje skórę na biuście i wokół niego. Na koniec stosuje się Ujędrniająca Maseczkę, a dla wzmocnienia efektu ujędrniającego, po jej zmyciu na skórę nakłada się Żel Ujędrniający. Dzięki zastosowaniu takiej kompleksowej pielęgnacji skóra w okolicach klatki piersiowej będzie bardziej wytrzymała i wygładzona, a biust wzmocniony i wyraźnie jędrniejszy.

NaturalSense Body firmy Lakshmi to specjalistyczny program kosmetyczny, opierający się na zintegrowanym ujędrnianiu i liftingu. Dzięki niemu z każdym dniem delikatna kobieca skóra będzie bardziej wytrzymała i wygładzona, a biust wzmocniony i widocznie jędrniejszy.

Oferta LAKSHMI:
Linia NaturalSense Body

Do użytku w domu:

Krem Ujędrniający – 250 ml
Cena detaliczna: 166 zł

Ujędrniająca Kąpiel – 200 ml
Cena detaliczna: 80 zł

Ampułka Biust – 6 ampułek po 4 ml
Cena detaliczna : 156 zł

Specjalny Żel Ujędrniający Biust – 100 ml
Cena detaliczna : 144 zł

Zabiegi w salonach kosmetycznych:

CIAŁO
Długość trwania zabiegu : 70- 80 min.           
Cena zabiegu: 250 – 320 zł   

BIUST
Długość trwania zabiegu : 40 -  50 min.       
Cena zabiegu : 150 – 180 zł

BRZUCH   
Długość trwania zabiegu : 40 – 50 min.           
Cena zabiegu: 180 – 220 zł   
 


 

Komentarze (2)

sylvana (2012-04-01 19:38:08)
;)))
Wezmę te kosmetyki pod uwagę...niebawem  
pupik (2012-04-01 19:16:17)
:)
Tych kosmetyków nie używałam, smarowałam się (a raczej mąż mnie smarował), tańszymi balsamami, ale efekty są - zero rozstępów po ciąży! Także Dziewczyny, warto o tym pamiętać
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar