2012-03-19

Usta

Usta jak marzenie

Zadbane, zdrowe, piękne usta są wizytówką każdej kobiety. Jak o nie dbać, aby były gładkie i świetnie się prezentowały w każdej sytuacji?


ABC pielęgnacji
Czy wiesz, że usta to jedna z najdelikatniejszych części Twojego ciała? Nie chroni ich bowiem ani warstwa lipidowa, ani włoski. Dodatkowo są niemal bezustannie narażone na kontakt ze szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wiatr, mróz czy silne promieniowanie społeczne. Efekt? Usta często pękają, pierzchną i wysychają. A to nie tylko wywołuje dyskomfort, ale i źle się prezentuje. Aby poprawić kondycję ust, warto systematycznie i dobrze o nie dbać! Jak? Stosując najlepsze i sprawdzone balsamy do ust.

Najlepszy wybór
Specjaliści są jednomyślni – balsam balsamowi nierówny. Aby zapewnić ustom zdrowie i piękny wygląd, warto zwrócić uwagę na skład błyszczyków i pomadek. Okazuje się bowiem, że w wielu produktach do pielęgnacji ust znajdują się oleje mineralne, które są pochodnymi ropy naftowej. A te, jak powszechnie wiadomo, szkodliwie oddziałują na ciało. W efekcie więc nie tylko nie chronią delikatnej skóry ust, ale wręcz przeciwnie – zdecydowanie jej szkodzą. W trosce o swoje zdrowie warto więc sięgać po produkty, które są wolne od niebezpiecznych substancji i pozwalają prawdziwie odżywić delikatną skórę ust i dać im skuteczną ochronę. Najlepszym wyborem są kosmetyki organiczne, np. organiczny balsam do ust Bentley Organic.

Samo zdrowie
Wiele kobiet, chcąc zapewnić ustom piękno i zdrowy wygląd, sięga po naturalne składniki i tradycyjne metody. Miodowe maseczki czy peeling cukrowy świetnie sprawdzają się w domowym SPA. Jednak gdy chcesz szybko przynieść ulgę popękanym ustom, niezależnie od tego, gdzie właśnie jesteś, sięgnij po organiczne balsamy do ust Bentley Organic. 

Zdrowie w zasięgu Twojej ręki
Organiczne balsamy do ust Bentley Organic możesz mieć zawsze przy sobie. Magiczne, kojące, odżywcze działanie balsamu zostało bowiem zamknięte w bardzo poręcznym opakowaniu. Dzięki temu możesz go mieć zawsze przy sobie, zapewniając swoim ustom najlepszą ochronę przez 24 godziny na dobę – podczas porannego joggingu, w czasie spaceru z dzieckiem, gdy pędzisz do pracy czy wychodzisz na wieczorną kolację. Już jedna aplikacja balsamu wystarczy, aby skóra została odżywiona, a usta lepiej się prezentowały. Zdrowe, zadbane, gładkie usta pozwolą Ci poczuć się piękniej i pewniej.

Organiczne balsamy do ust Bentley Organic są dostępne w dwóch smakach – miętowym i truskawkowym.

Organiczny miętowy balsam do ust Bentley Organic, 10g
cena: 19,90 pln
Organiczny truskawkowy balsam do ust Bentley Organic, 10g
cena: 19,90 pln
 Komentarze (5)

czeko (2013-11-01 23:53:50)
oj nie..
czekoladowa wazelina flosleka albo balsam od 'biotici to moje hity. 
sara (2012-04-05 10:15:54)
truskawka
 zgadzam się truskawka
niunius007 (2012-04-02 19:52:00)
truskawka
mięta? hym raczej jednak truskawka...
isatusia (2012-03-20 16:15:47)
mięta ...mhy
jakoś mięta na ustach do mnie nie przemawia
sylvana (2012-03-20 08:03:25)
Usta w pielęgnacji mięty?
Fantastycznie,muszę to mieć!  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar