2012-03-13

Dodatki

Gatta Beauty – Twoje codzienne SPA

Marka Gatta, polski producent rajstop, dbając o potrzeby aktywnych kobiet w różnym wieku, przygotował nową linię produktów Gatta Beauty, o wyjątkowych właściwościach modelujących, chłodzących i relaksujących, a także doskonałych dla kobiet w ciąży. Teraz wystarczy założyć innowacyjne rajstopy Gatta, by poczuć się jak w prawdziwym SPA.
Gatta Beauty to nowoczesna linia rajstop o szczególnych właściwościach, które działają niemalże jak wizyta w SPA. Produkty z nowej kolekcji posiadają specjalne włókna, które w zależności od modelu: kształtują sylwetkę, chłodzą, poprawiają krążenie w nogach, wspomagają walkę z cellulitem, a także są idealne dla kobiet w ciąży, gdyż podtrzymują brzuch, odciążając jednocześnie plecy.

„Najnowsza linia rajstop marki Gatta to doskonała propozycja dla aktywnych kobiet, które szukają nowoczesnych rozwiązań i przez cały dzień chcą czuć się komfortowo oraz pięknie. Rajstopy Body Cooling, Relax-medica, Lift-up oraz Protect to tylko niektóre z nowych, specjalistycznych propozycji. Wszystkie już w marcu będą dostępne w salonach firmowych Gatty” – powiedziała Małgorzata Barton, Szef Marketingu Gatta.

Gatta Beauty to linia 15 nowych produktów, z których każdy posiada inne, wyjątkowe właściwości. Obok rajstop i legginsów Gatta Bye Cellulite, wspomagających walkę z cellulitem, kolekcja zawiera też rajstopy Day Care, zmniejszające uczucie zmęczenia. Z kolei rajstopy Body Cooling zawierają mikrokapsułki z mentolem, które w trakcie noszenia dają przyjemne uczucie chłodu i orzeźwienia. Produkt Body Relax-medica zapobiega opuchliźnie oraz  ułatwia prawidłowe krążenie. Dodatkowo modeluje sylwetkę, wyszczuplając ją. Rajstopy Body Lift-up idealnie dopasowują się do ciała, korygując kształt sylwetki i linię pośladków. Natomiast linie Body Shaper, Slimmer i Total Slim, dzięki specjalnej konstrukcji modelują wybrane partie kobiecej sylwetki: podtrzymują pośladki, wyszczuplają uda oraz brzuch i korygują linię bioder. Dodatkowo zastosowanie bawełnianego klina higienicznego pozwala na noszenie rajstop bez dodatkowej bielizny, dzięki czemu nie odznaczają się one pod ubraniem i mogą być zakładane nawet pod bardzo dopasowane kreacje.

Na szczególną uwagę zasługuje także linia dla kobiet w ciąży – Gatta Body Protect. Modele wykonane zostały z elastycznej przędzy  LYCRA Xceptionelle®, która zapewnia optymalne potrzymanie rosnącego brzucha, nie powodując jednocześnie jego ucisku. Dodatkowe wzmocnienie tylnej części odciąża plecy i wspomaga mięśnie kręgosłupa. W skład gamy produktów dla przyszłych mam wchodzą rajstopy o grubości 20 i 40 den oraz legginsy o grubości 100 den – doskonałe na co dzień, ale też jako element stroju sportowego podczas zajęć w szkole rodzenia czy klubie fitness.

Ceny produktów z linii Gatta Beauty wahają się od 16,90 zł do 27,90 zł.
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (3)

wodniczka (2012-03-13 20:13:13)
Rajstopki
Niesamowite jakie to cuda ludzie nie wymyślą i brawo za to. W tych rajstopach czułaby ulgę dla swych nóg!:)
pupik (2012-03-13 15:41:02)
:)
I zawsze to taniej, niż SPA A linia dla "ciężarówek" - strzał w dziesiątkę!
sylvana (2012-03-13 14:18:55)
Ceny przystępna a...
rajstopki wręcz magiczne i o to chodzi  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar