2012-03-06

Moda Męska

Top Secret Man spring 2012

Panowie, zaczyna sie wiosna, czas ruszyć do sklepów po zakupy. Moda sprzyja wygodzie, więc nie powinno być problemu z wyborem ubrań na nowy sezon. Przedstawiamy propozycje marek  Top Secret  i Troll. Przydadzą się też Paniom, które same wola sugerować w czym najlepiej wyglądają ich mężczyźni.


 
Linia office – 3D. Kolekcja przeznaczona dla mężczyzn o wysokiej świadomości mody. Nowoczesność łączona  jest z klasyczną elegancję i  odrobiną sportu. Dominuje wrażenie  prostoty,  z mocnym i kontrastowymi  akcentami graficznymi, inspirowanymi  rysunkiem technicznym.

Formy ubrań są luźne, wygodne, funkcjonalne, z nowoczesnymi  i zróżnicowanymi  detalami w wykończeniu,  jak kontrastowe  lamówki, podszewki.   Kolorowe powłoki, metaliczne lub matowe wykończenia tkanin. Kolor i efekt 3d w splotach dzianin. Druki cało powierzchniowe oparte na koncepcji  mnożenia rzeczywistości: mikro-motywy, które są spikselowane, zmultiplikowane czy zdeformowane .

 
Niekonwencjonalna gama kolorystyczna bazująca na modnych granatach i szarościach, rozbudowana i wzmocniona została mocnym intensywnym niebieskim i soczystą czerwienią. Mocny kolor jest dodatkowo podkreślony czernią.

Linia casual - Nomadic

Rustykalny, etniczny klimat kolekcji, którego trzon stanowią żywe kolory i na pozór nie pasujące do siebie wzory. Adresatem jest mężczyzna – obywatel świata,  podróżnik, globtrotter , zapożyczający to co najlepsze z każdej kultury - zachodniej, afrykańskiej czy azjatyckiej.

Strój wyjątkowo komfortowy, miękki i funkcjonalny. Kurtki o charakterze militarnym oraz inspirowane ubraniami myśliwych ,  z miękkich, mocno spranych bawełnianych tkanin. Spodnie  typu chinos lub o szerszej nogawce wiązane w pasku z duża ilością cięć i kieszeni , luźne koszule z kieszeniami i pagonami. Etniczne motywy o unowocześnionym charakterze powielone i multiplikowane,  podkreślone soczystym kolorem. Blokowe, płaskie nadruki , które są  odbarwione i jakby wypalone przez słońce.

Paleta  barw w duchu „szlachetnego kamuflażu”, której  podstawę stanowią naturalne kolory ziemi, sprane khaki kość słoniowa, ciepłe piaskowe beże  została pobudzona przez  mocne barwy  zainspirowane sztuką Afryki  i typograficzne motywy.

Troll spring  2012
Troll  Man-  Spring 2012


Neon
Klimat  kolekcji oparty na grze kolorystycznej . Miniaturowe  powtarzające się nadruki,  geometryczna abstrakcja we wzorach  z motywami świetlnymi na ciemnym tle. Kolory bardziej śmiałe, nasycone, łączone blokowo lub w postaci fosforyzujących natężeniem pasków.

Sylwetka o charakterze technicznym, geometrycznym z ostrym z mocnymi elementami mody sportowej. Krótkie kurtki ze stójką i wąskim ściągaczem, odkrytym zamkiem, wodoodporne, przepuszczające powietrze. Koszule z dwustronnych  tkanin o kontrastowym kolorze. Swetry w mocnych  odcieniach, ze sportowymi symetrycznymi cięciami;  wygodne spodnie - dopasowane, z delikatnie opuszczonym krokiem.

Nowe technologie widoczne sa w tkaninach i wykończeniach. Kolorystyka  oparta na czerni i ciemnych, ostrych szarościach z akcentem bieli i kontrastujących ze sobą: czerwieni, zieleni, niebieskim, fiolecie i różu..
 
 

Komentarze (1)

sylvana (2012-03-06 21:58:39)
Idealne na prezent...
z okazji  Dnia Mężczyzny  i Dnia Chłopaka 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar