Diky

2012-03-06

SPORT

Bądź FIT na wiosnę

Kolekcja Aquasport marki gWINNER została przygotowana specjalnie dla kobiet aktywnych, kochających sport. Projektanci zadbali, aby kobieta gWINNER czuła się atrakcyjna podczas pływania na basenie.

 

 

Strój Agata II to połączenie dobrych materiałów i modnego kroju. Gwarantowana jakość strojów kąpielowych to priorytet firmy gWINNER, polskiej marki która powstała w 1984 roku. Wyroby są produkowane z użyciem najnowszej generacji włoskich dzianin  poliamidowych z elastanem oraz nieustannie poddawane testom jakości, co sprawia, że są niezawodne.

Marka gWINNER zaprojektowała strój Agata II dla kobiet, które chcą wyglądać modnie i zatuszować niedoskonałości swojego ciała. Białe paski z obu stron kostiumu podkreślają kobiecą talię i optycznie wyszczuplają sylwetkę. Ciekawe połączenie szarego z kontrastującym turkusem sprawia, że poczujesz się modnie. Wkładki dodawane do biustonosza podkreślają i uwypuklają kobiece kształty nie spłaszczaja biustu. Przez to  można pięknie  i seksownie wyglądać nawet na basenie.

Strój Agata II dostępny jest w sieci sklepów sportowych GO SPORT, w rozmiarach od 38  do 42.

 

Komentarze (2)

Angela16 (2012-03-13 16:33:46)
.
 Łany, ale jedoczęsciowy strój nie dla mnie;p ostatni raz na sobie to miałam w gimnazjum i nie żałuję,że nie noszę:)
sylvana (2012-03-06 21:37:57)
Ciekawa propozycja ;)
Spodobał mi się od pierwszego wejrzenia 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar