2012-01-28

DZIECIAK

Ceremony- ubranka na wyjątkowe okazje

Coraz większą wagę przywiązujemy do wyjątkowych momentów w życiu naszych pociech. Celebrujemy jedyne i niepowtarzalne chwile. Na specjalne okazje szukamy prawdziwie eleganckich strojów dla maluszków, warto wówczas zapoznać się z kolekcją nowej marki – Ceremony.

Ceremony to ekskluzywna marka oferująca ubranka dla najmłodszych.

Naczelną ideą Ceremony jest tworzenie ubrań, które dopełnią celebracji wyjątkowych chwil w życiu dziecka: począwszy od urodzin, przez chrzest i kolejne uroczyste okazje.

Wszystkie kolekcje Ceremony produkowane są ze szlachetnych, ekskluzywnych tkanin. Cechuje je eleganckie i unikalne wzornictwo. Ubranka Ceremony wyróżniają się ze względu na perfekcyjne wykonanie i dbałość o każdy detal. Całość produkcji odbywa się w Polsce, co daje możliwość  kontroli na każdym jej etapie. Ubranka są nie tylko piękne ale też bezpieczne i zdrowe
Dostępne rozmiary – od 62 do 86

Celebruj z nami wyjątkowe chwile w życiu Twojego Dziecka.

Ceremony - Welcome Home…

Kolekcja dostępna jest w krakowskim CH Bonarka, gdzie otwarto pierwszy w Polsce butik marki Ceremony. Pierwszy salon marki został otwarty końcem listopada we Lwowie. Firma planuje kolejne otwarcia w Warszawie i Poznaniu.

Przykładowe ceny ubranek: sukieneczka około 219 PLN, elegancki pajacyk 99PLN, czapeczka 65PLN, kocyk 159PLN, płaszczyk 149 PLN, spodnie 119PLN, tshirt 69PLN.
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (2)

pscolka (2012-01-28 15:54:22)
.
Ależ słodka urodnica. OOoooo aż miło popatrzeć na taką uśmiechnięta buźkę.
sylvana (2012-01-28 15:33:35)
Dziewczynka czarowna :)))
Może się kiedyś otworzą i w moim mieście,chętnie bym coś kupiła dla siostrzenicy.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar