2012-01-26

Perfumy

Edyta Herbuś ambasadorką nowego zapachu Avon

Avon, przy okazji wprowadzenia na rynek nowej wody toaletowej Infinite Moment, rozpoczął współpracę z tancerką, aktorką i piękną, świadomą siebie kobietą - Edytą Herbuś. To pierwsza polska Gwiazda, która została Ambasadorką zapachu sygnowanego marką. Artystka dołączyła do grona znanych i cenionych gwiazd wielkiego formatu już od lat współpracujących z Avon.

  
Zawodowa tancerka i aktorka Edyta Herbuś została Ambasadorką nowej kwiatowo-orientalnej wody toaletowej Avon – Infinite Moment. To zmysłowy zapach, pozwalający zatrzymać chwilę i uczucia, jakie towarzyszą nam wtedy, gdy kochamy i czujemy, że jesteśmy wszystkim dla ukochanej osoby. Woda łączy w sobie świeżość delikatnych fiołków i orchidei, zmysłowość jaśminu oraz słodycz wanilii. Rozkwitający emocjami zapach, tak jak jego Ambasadorka, jest kobiecy, zmysłowy i pełen pozytywnej energii. Zapach adresowany jest do kobiet, które nie boją się prawdziwych emocji i spełniają się na wielu płaszczyznach życia, tak jak Edyta Herbuś.

Edyta Herbuś jest pierwszą polską Ambasadorką perfum Avon – marki, która w tym roku świętuje 20. rocznicę istnienia w Polsce. Avon od lat współpracuje z wieloma znanymi i lubianymi na całym świecie przedstawicielami świata filmu, muzyki czy modelingu.

Od 2007 roku rolę globalnego ambasadora marki pełni światowej sławy aktorka,  laureatka Oscara - Reese Witherspoon.

Wśród Gwiazd współpracujących z Avon są również wokalistka Fergie, aktorka Courtney Cox i modelka Christy Turlington. Teraz do tego grona dołączyła Edyta

 
 
 

Komentarze (5)

izabela (2012-04-16 08:21:48)
zapach
owszem zapach fajny i abasadorka w sam raz pasuję ,lubie E.HERBUS,wspałniał tancerka ,ma styl i gust
pscolka (2012-01-27 11:34:00)
.
No jacha, że super, że Polka jest ambasadorką nowego zapachu Avon. A ten zapach naprawdę jest fajny:D
vanilia120 (2012-01-27 11:20:43)
;)
zapachjest swietny, a Avon pozyskuje polskie twarze jak widac..;) fajnie byc ich konsultantką
sylvana (2012-01-27 09:28:06)
Zapachu jestem ciekawa :)))
Nazwa też intrygująca,a Ambasadorka zniewalająca  
isatusia (2012-01-26 17:51:15)
:)
Nie lubię Edyty Herbuś , ale fakt , jest ładną kobietą i super ,że Polka została ambasadorką .
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar