2012-01-23

WARTO WIEDZIEĆ

Refleksyjnie

Przez dwa miesiące byłam stażystką na portalu udziewczyn.pl. Dziś moja współpraca z portalem dobiega końca, nie znaczy to jednak że opuszczam to miejsce na zawsze.
 
Zapraszamy do przeczytania ostatniego artykułu naszej stażystki Agnieszki Deja
Współpraca z portalem pomogła mi w poznaniu lepiej moich zainteresowań. Głównie pisałam teksty o kulturze, sztuce, plotki ale też kilka artykułów o chorobach, które często bezpośrednio mnie dotykają. Chciałam podzielić się przez to z Wami częścią mojego życia. To właśnie dał mi portal- możliwość otwarcia się na innych. Poza tym strona ta była miejscem, które zechciało publikować moje teksty, często też przy tym zachęcając do czegoś nowego i dając kompletną dowolność dla mojej „twórczości”. Bardzo cieszę się, że mogłam być tu z wami i pisać dla Was.

Jak mówiłam, nie odchodzę na zawsze. Już po paru dniach wiedziałam, że ludzie którzy tu są i cała atmosfera tego miejsca- iście domowa, przyjacielska- nie pozwoli mi odejść. Wspaniałe artykuły, życzliwość na forum, nowinki ze świata mody i te niesamowite konkursy- tego miejsca nie da się opuścić ot tak.

Mam nadzieję, że chociaż dla części z Was moje artykuły były ciekawe. Było mi bardzo miło móc tworzyć razem z redakcją to wspaniałe miejsce przez te dwa miesiące.

Pozdrawiam gorąco wszystkich,
Agnieszka.


Od Redakcji:


Nasza współpraca z Panią Agnieszką Deja dobiegła końca. Przykro nam z tego powodu, gdyż otrzymywaliśmy bardzo zróżnicowane tematycznie teksty, które zawsze cieszyły się powodzeniem wśród czytelników. Wiele z was czytało, komentowało, podejmowało tematy, na które Pani Agnieszka zwracała nam uwagę. Teksty były dobrze napisane, a czytanie ich było przyjemnością, choć nie raz podejmowana tematyka nie była ani łatwa, ani przyjemna, jednak każdy artykuł Pani Agnieszki wzbudzał duże zainteresowanie, nie tylko wśród redakcyjnych kolegów i koleżanek, ale również czytelników naszego portalu.

Pani Agnieszka Deja umieściła u nas 28 artykułów -  ta liczba jest naprawdę imponująca. Zawsze mogliśmy liczyć na nowe teksty i czekaliśmy na nie z niecierpliwością, zastanawiając się jaka tematyka zostanie podjęta tym razem. Część artykułów była lekka, inne poruszały poważne problemy. Do naszych faworytów należą: Wielkomiejsca sztuka (temat murali - wielu z nas nie wiedziało nawet o takim zjawisku), Chora z niedopieszczenia (bardzo aktualny temat - duża oglądalność artykułu), Wybrzuszenie na dłoni (choroba dzisiejszych czasów - wielkie poruszenie wsród czytelniczek) oraz artykuły zawierające zdjęcia Pani Agnieszki Deja - największa pasja naszej stażystki. Piękno zimy, Opuszczone budynki na fotografiach i Przygoda w zoo po prostu powaliły nas na kolana. Bardzo dobre zdjęcia - tutaj nawet nie trzeba dodawać komentarza, wystarczy obejrzeć ulotne chwile zatrzymane w obiektywnie - wielkie brawa.

Pani Agnieszka Deja była jedną z naszych najlepszych stażystek i z chęcią wystawimy jej bardzo dobrą opinię, a dziś prosimy o opinię was. Napiszcie w komentarzach poniżej co sądzicie o tekstach, tematyce... Jaką opinię wy byście wystawili i dlaczego właśnie taką? Pani Agnieszka, osoba młoda, która z pewnością wie czego chce, czeka na wasze opinie.

 
Zapraszamy do dyskusji, poniżej linki do wszystkich artykułów naszej stażystki.

6 minut 40 sekund dla własnej twórczości

Ulica na wystawie

Nowości od DecoMorreno

Serce rośnie widząc pomocne dłonie

Dla amatorów fotografii

Chora z niedopieszczenia

Zupa w trzy minuty

Lecznicze właściwości Wit. A

Urodzony sto lat temu

Księżniczka skończyła właśnie 30 lat

Kobieta kobiecie

X Factorowe rewolucje


Najbardziej świąteczny film świata

Nadzieja polskiego kina

Bez paniki


Siostrzana siła


Pierwszy raz w Polsce

Wybrzuszenie na dłoni

Słodkie cudeńka

Lily Cole

Wielkomiejska sztuka


Trudna miłość po polsku

Sam, lecz nie samotny

Powrót Króla z zaświatów

Piękno zimy

Na rozgrzanie atmosfery


Opuszczone budynki na fotografiach

Przygoda w zoo


 

Komentarze (4)

cyruelczka (2012-01-24 10:56:24)
****************
Miło mi było czytać artykuły mam nadzieję, ze jeszcze będzie taka możliwosć
pscolka (2012-01-24 10:34:46)
.
Uwielbiam czytać wszystkie artykuły umieszczone na portalu. Twoje też bardzo mnie zainteresowały, bo były o bardzo ciekawej tematyce. Piszesz z taką lekkością, że aż przyjemnie się czyta Twoje artykuły. Widać, że to Twoja pasja i mam nadzieje, że będziesz się jeszcze spełniać w tym swoim zainteresowaniu. Ja bym wystawiła ocenę celującą z wielkim plusem i uśmiechem. Powodzenia moja droga:)
sylvana (2012-01-24 08:10:01)
Szkoda,że to koniec,proszę o nas pamiętać :)))
My nie zapomnimy  
NekropolisQueen (2012-01-23 23:33:55)
:)
Kochana ja chciałabym Ci również osobiście podziękować za to, że Jesteśza Twoje artykuły, wsparcie, za wiele cennych rad, optymizm, za tyle wspaniałych artykułów, które czytało mi się zawsze bardzo przyjemnie. Życzę Ci dalszego rozwoju zawodowego, samych sukcesów, spełnienia marzeń Dziękuję i pozdrawiam cieplutko Aga NekropolisQueen
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar