2012-01-16

Biżuteria

Karnawałowy look – prosto z Brazylii

Skórzane mankiety  z precyzyjnymi wycięciami. Skórzane kolie blisko szyi tzw. Choker’y. Bransolety inkrustowane złotymi elementami i kryształami. To modowy look tego karnawału!

Cameleoa – brazylijska designerka widzi kobiety eterycznie i erotycznie jednocześnie. Snuje w swoich projektach opowieść o emancypacji – skóra, ostrości, mocne łączenia, kolory ziemi. Z drugiej strony, biżuteria przyjmuje formy zbliżone do obroży i kajdanek. Awangardowe projekty nawiązują do designu lat 90’. Cała kolekcja odzwierciedla energię młodzieńczej rebelii, zamiłowania do wolności i indywidualizmu.

Atrakcyjne formy bransolet i naszyjników układają się na ciele niczym zbroja. Kobieta XXI wieku jest charyzmatyczna i efektowna. Wycięcia w skórzanych mankietach dodają lekkości a florystyczne i animalistyczne akcenty odwołują się do sił natury – tak kobiecych i tak pierwotnych zarazem.

Biżuterię w tym sezonie nosimy blisko ciała. Szyja, nadgarstki a nawet całe przedramiona mocno ściskamy skórą o fantazyjnych kształtach. Kryształy dodają blasku. Wszystko jest wyjątkowo sexy. Dodatki można nosić nieco nonszalancko bez obawy, że outfit będzie nieatrakcyjny. Współczesne odwołania biżuterii fashion to przede wszystkim kontrast. Biżuterię od Cameleoa warto łączyć z lekkimi materiałami ale i splotami włóczkowymi, lnem i bawełną. Połyskujący, o zaskakującym kształcie lub w ciekawym kolorze kryształ, wykorzystany jako element kolii czy bransolety koresponduje z zimową aurą i karnawałowym szaleństwem.

Galeria zdjęć:

Komentarze (2)

pscolka (2012-01-19 19:47:02)
.
Słodka biżuteria.
sylvana (2012-01-17 08:50:29)
Biżuteria blisko ciała:)))
Czyli tak,jak lubię najbardziej  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar