2012-01-14

Kolekcje ubrań

Pretty One – modowy sztab antykryzysowy

Gospodarcze prognozy na rok 2012 nie wyglądają najlepiej, są wręcz koszmarne! Ale Ty nie musisz prezentować się tak samo. Firma potrzebuje Ciebie w wersji Pretty One. Poznaj kobiece tajemnice sukcesu w walce z kryzysem z kolekcją Business polskiej marki Pretty One.


Twój wizerunek jest wizytówką firmy. Chcesz być bizneswoman godną zaufania? Pretty One radzi - Postaw na wiarygodność! Kreuj spójny wizerunek między tym, jak wyglądasz i tym, co reprezentujesz oraz pamiętaj o zasadzie Lorda Brummela: „Orły są szare, a papugi pstrokate”. Dlatego łącz w garderobie elegancję złożoną z dobrych gatunków materiałów i dbałości o szczegóły, klasykę bez zbędnej nonszalancji oraz zgodność z zasadami tzw. dress code, które mogą być delikatnie rozluźnione do stylu sportowej elegancji.

Kolekcja Pretty One Business czerpie ze stolicy światowej gospodarki - Nowego Jorku. Styl w wielkim mieści, oznacza dla kobiety sukcesu klasę i elegancję połączoną z gustownym seksapilem oraz komfortem. Proste kroje i zaznaczona talia w subtelny sposób podkreślają atuty kobiecej sylwetki. Marka pokazuje, że współczesna kobieta biznesu posiada wyobraźnię, która pozwala jej dopasować się do każdej sytuacji. Ołówkowe spódnice, szyfonowe koszule i eleganckie żakiety, to idealne rozwiązanie do biura i na ważne spotkania. Jednak Pretty One, tak jak kobieta sukcesu, zaskakuje odwagą. W kolekcji pojawiają się nietuzinkowe kroje, faktury oraz wielowątkowe łączenia. Odnajdziemy w niej styl lat 60-tych, słodkie kropki w małym i dużym formacie, grę bieli z czernią w stylu retro, nieśmiertelne kraty z nutą dekadencji oraz motywy kwiatowe tkane na wytwornych jedwabiach i szyfonach. Kolekcję łączy nieformalny styl casual z biznesową i ponadczasowa elegancją, nadając klasycznym garniturom mieszankę rozwagi i romantyzmu, pełną kokieterii godnej Coco Chanel i Twojego awansu.

Galeria zdjęć:

Komentarze (3)

pscolka (2012-01-14 19:42:42)
A ja właśnie szukam
taiego garniturku jak na tym ostatnim zdjęciu. Przydałby mi się taki, w szczególności na obronę:D. Tylko gdzie ja u mnie znajdę ten sklep ehhh i ciekawe ile kosztuje.
pupik (2012-01-14 16:35:22)
Klasa!!!
"Ponadczasowa elegancja" bardzo do mnie przemawia! Piękne rzeczy
sylvana (2012-01-14 15:51:19)
Styl zachwycający
Marzenie moje to być orłem,chociaż bardziej teraz przypominam papugę  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar