2011-12-28

ROZRYWKA

Koncert Giulia y los Tellarini

Do końca roku będą dostępne w cenie promocyjnej bilety na koncert zespołu Giulia y los Tellarini w klubie Palladium w Warszawie, który odbędzie się 3 lutego 2012 roku. Muzyka formacji to unikatowe połączenie sugestywnego chanson, hiszpańskiego tremendismo i meksykańskiej tragedii, a także subtelnego jazzu. Można w niej odnaleźć jedyną w swoim rodzaju fuzję elementów muzycznych z całego świata.


Giulia y los Tellarini to grupa, która powstała w Hiszpanii w 2004 roku. W jej skład wchodzą muzycy wielu narodowości, tworzący niezwykła mieszankę stylów. Twórczość grupy określana jest jako unikatowe połączenie sugestywnego chanson, hiszpańskiego tremendismo i meksykańskiej tragedii, brzmień wywodzących się z różnych krajów, a nawet kontynentów. Ich pierwsza płyta „Eusebio” ukazała się w 2006 roku. To na niej właśnie znalazła się słynna „Barcelona”, która rok później oczarowała Woody’ego Allena. Reżyser wykorzystał ją w filmie „Vicky, Cristina, Barcelona”, a o Giulii i jej zespole usłyszał cały świat.
   
Po ogromnym sukcesie utworu muzycy postanowili nagrać kolejne piosenki poświęcone miastom, które ich oczarowały  i pozostawiły w pamięci niezwykłe wspomnienia.

Wkrótce powstał utwór „Buenos Aires”, gorąca wariacja na temat tętniącego życiem miasta. Ostatnia w miejskim tryptyku muzycznym znalazła się „Warszawa”. „Warszawa jest miejscem, w którym tradycja spotyka się z nowoczesnością, a Wschód z Zachodem” – mówi Giulia Tellarini, wokalistka. To miasto zaskakujących spotkań i kontrastów, szalonych imprez do rana i pięknych kobiet. „Warszawa” jest w istocie utworem właśnie o miłości. Napisał go jeden z członków zespołu, który podczas pobytu w naszym kraju zakochał się w polskiej dziewczynie. Utwór będzie promował najnowszą płytę Giulia y los Tellarini „L’Arrabbiata” (wydawca Iberia Records), która ukaże się w styczniu 2012 roku.
   
Giulia wraz z zespołem odwiedziła Warszawę 21 października, aby nakręcić klip do wspomnianego utworu. Koncepcja autorów teledysku, Grupy 13 oraz Iberia Records, to uchwycenie ulotnych wspomnień i wrażeń z pobytu zespołu w Warszawie, z jej magiczną
i romantyczną aurą.
   
Giulia y los Tellarini odwiedzą Polskę na zaproszenie Agencji STX JAMBOREE. Koncert odbędzie się w piątek 3 lutego 2012 roku w klubie Palladium w Warszawie. Każdy występ formacji to niezapomniana dawka energii i entuzjazmu rodem z najodleglejszych zakątków globu. Zespół zagra utwory z dwóch płyt – „Eusebio” i „L’Arrabbiata” zapraszając publiczność do zabawy w gorących rytmach. Zapowiada się niezwykle energetyczny i pełen emocji wieczór. Początek koncertu w Palladium o godz. 20.00, wejście od g. 19.00.

   
Bilety do końca grudnia w cenie 110 zł i 210 zł (VIP) brutto (w tym 8% VAT), od 1 stycznia 2012 roku bilety w cenie 130 zł i 230 zł (VIP) brutto. Bilety dostępne są w sprzedaży ogólnopolskiej (punkty sprzedaży i systemy internetowe): www.eventim.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, a także w kasie biletowej Sali Kongresowej (www.kongresowa.pl, tel. 22 656 72 99), kasie Eventim (dawniej Kasa ZASP, tel. 22 353 93 93), salonach empik, w sieci sklepów Media Markt i Saturn.

Patroni medialni: Radio PIN, InStyle, Trendy, mediarun.pl, nuta.pl

Organizatorem koncertu jest Agencja STX JAMBOREE.
Giulia y los TellariniGiulia y los Tellarini
 

Komentarze (1)

sylvana (2011-12-28 12:10:26)
Zostałam zainteresowana...teraz myślę,myślę i myślę :)))
 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar