2011-11-27

DEKORACJA WNĘTRZ

Woskowe tarty czyli zabawa w zapachy domu

Tagi: dekoracje
Zastanówmy się przez chwilę, z jakimi aromatami kojarzy nam się dom. Może z filiżanką cappuccino, chrupiącym jabłecznikiem lub świeżo ściętymi różami? A może dopiero poszukujemy zapachu, który nada naszym wnętrzom niepowtarzalnego klimatu?

W takim przypadku nieocenione mogą okazać się woskowe tarty Yankee Candle. I choć większości z nas tarty kojarzą się z pysznymi wypiekami, te z łakociami nie mają nic wspólnego. Niewielkie woski są doskonałym sposobem na szybkie przetestowanie zapachów. Można je łączyć ze sobą w dowolny sposób, tworząc tym samym autorskie kompozycje.

    
Wystarczy umieścić jeden z nich w miseczce kominka i zapalić pod nimi bezzapachowy podgrzewacz (tealight). Po kilkunastu minutach tarta zacznie się rozpuszczać. Aromaty ukryte w woskach wyczujemy zaraz po zapaleniu pogrzewacza. Co ważne, będą one utrzymywały się w pomieszczeniu od 8 do 10 godzin. Po zgaszeniu podgrzewacza, wosk zastygnie w miseczce. Tym sposobem wykorzystamy go jeszcze kilkakrotnie.
    
Z woskami Yankee Candle w przyjemny sposób będziemy mogli odnaleźć zapachy, które najlepiej oddadzą nastrój naszych wnętrz. W zimowe poranki bez wątpienia sprawdzi się Kraina Marzeń połączona z Migoczącym Cynamonem, a w bożonarodzeniowy poranek w radosny nastrój wprowadzą nas tarty Wesołych Świąt i Świąteczna Babeczka. Aromatycznej zabawy nie będzie końca.

Produkty Yankee Candle dostępne są na www.zapachdomu.pl
Komentarze (3)

PIPI¦ (2014-10-23 21:26:00)
KOMINEK
CZY POZYCJA 1 TO KOMINEK NA OLEJKI ?
pscolka (2011-11-27 22:01:09)
:)
A mi bardzo podoba się pozycja pierwsza, ale druga ma w sobie coś wytwornego. To każdy z nas chciałby pobawić się w taką zabawę w zapachy domu:D
sylvana (2011-11-27 20:31:05)
świetny tekst-aż poczułam ten aromat pachnącego domku :)
 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar