Konkursy/

2011-11-27

Pielęgnacja ciała

Kosmetyki lecznicze ARMED

ARMED du Sel Thermal to zupełnie nowa, unikalna na polskim rynku marka kosmeceutyków - naturalnych kosmetyków o wyjątkowych walorach leczniczych. Dzięki połączeniu leczniczej solanki termalnej o niespotykanym na świecie składzie minerałów  z wyłącznie naturalnymi ekstraktami roślinnymi, kosmetyki ARMED spełnią oczekiwania wszystkich poszukujących równowagi i harmonii w obliczu trudów i wyzwań codziennego życia.


Marka ARMED została stworzona przez właścicieli polskiej firmy Baumgart Pharmaceuticals.
Ich wieloletnie doświadczenie na rynku farmaceutycznym pozwoliło przygotować kosmetyki pielęgnacyjne o wyjątkowych właściwościach leczniczo-terapeutycznych. Bazę dla wszystkich produktów ARMED stanowi pozbawiona jakichkolwiek zanieczyszczeń cywilizacyjnych solanka jodowo-bromowa. Swoje lecznicze działanie zawdzięcza wyjątkowo wysokiemu stężeniu  bezcennych dla ludzkiego organizmu jodu, wapnia, magnezu, krzemu i selenu.

Innowacyjne receptury produktów ARMED są szczególnie polecane bez względu na płeć i wiek wszystkim osobom prowadzącym intensywny tryb życia, potrzebującym odnowy biologicznej, osobom cierpiącym na coraz liczniejsze choroby cywilizacyjne, intensywnie uprawiającym sport, osobom wymagającym zabiegów rehabilitacyjnych bądź borykającym się z obniżoną odpornością i zwiększoną podatnością na infekcje. Kosmeceutyki ARMED łagodzą skutki wielu schorzeń współczesnego świata, m.in.: otyłości, alergii, chorób skórnych, układu oddechowego i narządów ruchu, depresji, nerwicy czy chorób układu krążenia. Wspomagają rekonwalescencję po przebytych chorobach, łagodzą szereg dolegliwości bólowych, spowalniają starzenie skóry, wspierają proces odchudzania i likwidacji cellulitu, redukują stres i zmęczenie oraz umożliwiają kompleksową detoksykację organizmu. Mogą być bezpiecznie stosowane także przez dzieci i młodzież.

Na markę ARMED składają się dwie niezależne grupy produktowe: profesjonalna oraz detaliczna. Jako pierwsze firma stworzyła receptury kosmetyków przeznaczonych do stosowania w kosmetologii, przy zabiegach rehabilitacyjnych, w tym przede wszystkim balneoterapii i hydroterapii. Od ponad roku kosmeceutyki firmy Baumgart są z powodzeniem stosowane w gabinetach kosmetycznych i SPA. Kluby fitness oraz ośrodki dla sportowców wykorzystują produkty ARMED przy masażach i do kąpieli solankowych. Z uwagi na unikalne właściwości lecznicze solanki termalnej kosmetyki są również zamawiane przez prowadzące specjalistyczne terapie gabinety i kliniki rehabilitacyjne, gdzie są używane do kąpieli i inhalacji leczniczych oraz przy zabiegach masażu.

W 2011 r. firma wprowadziła także kosmetyki detaliczne, które można nabyć zarówno w placówkach prowadzących zabiegi profesjonalne w oparciu o produkty ARMED, jak również w aptekach, specjalistycznych sklepach medycznych i zielarskich oraz w Internecie.

Aktualnie na polskim rynku dostępne są następujące detaliczne kosmetyki marki ARMED:
•    kompleksy solne: ARMED ODCHUDZANIE, ARMED REGENERACJA, ARMED RELAKS, ARMED KĄPIEL MORSKA – lecznicze sole, które pozwalają w domowym zaciszu uzyskać efekty profesjonalnej terapii oraz odnowy biologicznej,
•    solanka ARMED BALANS - wykorzystywana przede wszystkim do kąpieli leczniczych
oraz w saunach i do inhalacji,
•    balsamy pielęgnacyjne: do ciała ARMED ODCHUDZANIE oraz do stóp i łydek ARMED REGENERACJA .

Firma Baumgart pracuje obecnie nad recepturami kolejnych kosmetyków na bazie solanki termalnej, przede wszystkim kremów oraz żeli, które uzupełnią wprowadzone już na rynek detaliczne linie pielęgnacyjno-lecznicze. 

Komentarze (4)

artela (2014-01-23 13:04:58)
HB
Ania - czy HB zamawia się tylko z netu? Wczoraj sprawdzałam w drogerii i w markecie. Nie znalazłam żadnych kosmetyków tej marki. Zatem czy jest dostępna tylko w sieci, czy też np. w wybranych sklepach?
ania balon (2014-01-13 13:25:30)
HB
Wypróbujcie również całą serię HB, albo przynajmniej ich kosmetyki do włosów - w zasadzie to dzięki HB Jeunsse przywróciłam moim włosom normalność, a swego czasu wyglądały po prostu dramatycznie. Wnioski? Wszystko się da....
vanilia120 (2011-11-28 16:00:03)
Bardzo ciekawe
są te kosmetyki :) chyba się musze na coś skusić z tej firmy:)
sylvana (2011-11-27 20:28:06)
już lubię :)
 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar