Konkursy

Liść Oliwnego Gaju – obniża poziom złego cholesterolu

2 listopada 2013 23:46
Liść Oliwnego Gaju firmy Alter Medica, to suplement diety z wyciągiem z liści drzewa oliwnego, który korzystnie wpływa na funkcjonowanie układu krążenia i gospodarkę lipidową organizmu, a ponadto obniża ciśnienie krwi.


W liściach oliwnych znajduje się oleuropeina, związek z grupy polifenoli oraz silny przeciwutleniacz zapobiegający starzeniu się tkanek i utlenianiu cholesterolu w wyniku działania wolnych rodników. Ich działanie prowadzi do uszkodzeń w strukturze błon komórkowych, lipidów, białek i kwasów nukleinowych w komórkach, a to z kolei – do uszkodzenia funkcji życiowych tkanek i całego organizmu.

Oleuropeina jako przeciwutleniacz odgrywa istotną rolę w profilaktyce chorób układu krążenia wywołanych działaniem wolnych rodników – wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych, obniża ciśnienie krwi, zwiększa jej przepływ w naczyniach wieńcowych. Chroni przed powstawaniem tzw. złego cholesterolu i obniża jego poziom. Dowiedziono również, że oleuropeina zapobiega agregacji płytek krwi, obniżając tym samym ryzyko powstawania zakrzepów i arteriosklerozy (stwardnienia tętnic)

Opakowanie preparatu Liść Oliwnego Gaju firmy Alter Medica zawierające 60 kapsułek kosztuje ok. 39 zł. Należy łykać codziennie 1-2 kapsułki, popijając je wodą. Warto też sięgnąć po nowość – ten sam preparat w formie soku (500 ml kosztuje ok. 27 zł). Jak go stosować? Porcję 30 ml należy rozcieńczyć wodą lub sokiem i wypić ją przed posiłkiem.
Share  
 

Komentarze

Mariusz (5 listopada 2013 20:05)
Wiem
 Ten preparat jest naprawdę skuteczny  http://www.rankingproducenta.pl/  ale nie ograniczajcie się tylko do jednego preparatu. Jest wiele innych

Dodaj komentarz

Autor:
Tytuł:
Największa platforma konkursowa - codziennie świeże konkursy, otokonkursy.pl